jak to celé probíhá:

1. domluvíme se na rozsahu a typu focení - cena focení se nejčastěji odvíjí od tzv. základního balíčku v ceně 990Kč, který zahrnuje cca 1 -1,5h focení v exteriéru, interiéru nebo ateliéru a v balíčku je 10 upravených fotografií podle vašeho výběru. Během focení vznikne fotek samozřejmě více a máte možnost si objednat a nechat si upravit další.
2. Na lokaci můžete tam dojet sami, nebo vás, pokud se jede někam na exterier po domluvě mohu někde naložit. Pokud cestujete vlakem nebo busem mohu vás po dohodě vyzvednout na nádraží/zastávce a po focení zase odvézt zpátky.
3. nafotíme fotky (focení trvá cca 1-3 hodiny, dle náročnosti a domluvy)
4. do 10 dnů(ale obvykle dříve) máte vytvořeno skryté album, kam máte přístup jen vy, kde najdete náhledy snímků. Odkaz na toto album vám zašlu.(e-mailem, na messenger, skype, podle domluvy)
5. vyberete si snímky které chcete upravit a jejich čísla mi zašlete. Pokud nevidíte exif (info ke snímku), stiskněte kolečko s písmenem i, nebo na pc šipku nahoru
6. hotové snímky budete mít nejpozději do 21 dnů od dodání čísel na albu ke kterému vám zašlu odkaz. Z tohoto alba si snímky můžete stáhnout buď po jednom:
7. Nebo celé album zabalené v zipu.

Pokud budete mít zájem o fotky vytištěné na papíře či jako obraz na plátně, případně na trička či hrníčky, napište a domluvíme se. Ceny tisku zde.

nabídka home